Ciąża

sobota, marzec 5th, 2011 Brak odpowiedzi

Ciąża

Dzisiejszej nocy śnił mi się naprawdę dziwny sen, nigdy wcześniej nie opisywałam moich snów, ale był on tak fascynujący tajemniczy, że nie mogę o nim zapomnieć a najgorsze jest to, że nie wiem jak go zinterpretować.

Sen już zaczął się dość dziwnie ponieważ nie znałam początku całej historii w nim zawartej.

Byłam w szkole, normalnie chodziłam na lekcje, ale coś było nie tak… Ja byłam w ciąży! Od razu dodam iż mam 14 lat i taka sytuacja była dość zaskakująca. Mój brzuch wyglądał na około 6-7 miesiąc, w szkole nikt się ze mnie nie śmiał, a wręcz przeciwnie – wszyscy byli bardzo życzliwi, pomagali mi nosić książki i nawet nauczyciele dawali mi spokój. Było naprawdę miło, ale doszłam do wniosku, że powinnam raczej odpoczywać zwłaszcza dlatego, że bardzo bolało mnie ciało więc przestałam uczęszczać do szkoły. Relaksowałam się w domu przez parę dni, aż zaprosiła mnie do siebie na noc koleżanka. Spałyśmy razem na jednym dużym łóżku, ona szybko zasnęła podobnie jak ja, lecz obudziłam się w nocy z bólu bolał mnie brzuch… Dotykałam i głaskałam go czując pod palcami energiczne ruchy dziecka. Byłam szczęśliwa jednak nie mogłam zasnąć i kręciłam się po mieszkaniu. Nagle akcja się przeniosła było cicho jednak rozmawiałam z koleżankami o porodzie, one dawały mi prezenciki dla dziecka a mnie zakręciła się łza w oku ze wzruszenia, że niedługo będę matką.

Akcja znów się przeniosła tym razem była smutna i samotna, to wszystko przez to, że mój najlepszy przyjaciel mnie opuścił. Odkąd się dowiedział o ciąży nie odzywał się do i mnie znienawidził – nie wiedziałam kompletnie czemu, było mi bardzo przykro.

Nagle poczułam ból  i ciepłą krew spływającą po moich nogach, poroniłam…

Kiedy się obudziłam odruchowo położyłam rękę na brzuchu lecz nic nie poczułam…

autor: Darusia

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany by komentować.