Ślub

sobota, Grudzień 26th, 2009 Brak odpowiedzi

Ślub

Śniło mi się, że miałam brać następnego dnia ślub z moim byłym, ale nie chciałam, ponieważ od dawna ktoś inny mi się bardzo podobał. Płakałam, dzwoniłam i pisałam do siostry, nie wiedziałam co robić.
Następnego dnia im bliżej było ślubu, tym większy strach odczuwałam. W końcu zaczęli grać (to było tak jakby wesele), a ja spytałam, czy mogę zabrać głos. Oświadczyłam, że nie wezmę ślubu, pana młodego jeszcze nie było, jego rodzina była na mnie bardzo zła. Po chwili ciszy jakiś facet oświadczył, że wesele i tak będzie i wszyscy się bawili, a ja poszłam sobie ze ślubu-wesela razem ze swoją siostrą, z którą wcześniej pisałam. zobaczyłam przede mną mojego niedoszłego męża z dziewczyną, całowali się, obściskiwali, brzydziło mnie to. Po chwili mój były podszedł do mnie niespodziewanie i powiedział z pretensją: „gratuluję odwagi”. Poszedł z nią do mieszkania, w którym mieliśmy mieszkać po ślubie.

Rano tam poszłam, zobaczyłam ich śpiących razem w łóżku, co wyglądało jednoznacznie. Mój telefon leżał rzucony w kącie, otwarty na wiadomościach. Zorientowałam się, że mój niedoszły mąż przeczytał te wiadomości, w których pisałam, że nie chcę innego i poczułam ogromny strach, że to się wyda, ponieważ się znają, w tym momencie sen się skończył.
Co to może oznaczać? Bardzo proszę o wytłumaczenie, bardzo mi na tym zależy…

autor: Maria

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany by komentować.