Tajemniczy facet

niedziela, luty 7th, 2010 Brak odpowiedzi

Tajemniczy facet

Hej mam pewne zagadnienie które nurtuje mnie od paru dni.

Co jakiś czas jak ma się coś złego zdarzyć moim bliskim śni mi się facet ubrany na czarno i z czarnymi włosami i przeważnie sen do paru dni się spełnia. Raz śniło mi się ze chciał wejść w ciało mojej siostry(podczas gdy mi się to śniło moja siostra była na wycieczce na która ja tez miałam jechać no ale nie pojechałam bo się źle poczułam) w rezultacie autokar którym jechała zaczął się palić ale nikomu się nic nie stało, potem śniło mi się ze jestem przed kościołem, jest noc i pełno ludzi a za chwile przenoszę się koło domu i z okna wrzeszczy mój tata a ja tylko patrze na tego ubranego w czerń gościa i proszę aby mój tata żył a w tym czasie mój tata w moim śnie biegnie po schodach. Teraz mój tata ma czasami problemy z nogami. A na drugi dzień dowiedziałam się o samobójstwie koleżanki

Jak moja mama miała wylew tez mi się coś śniło, ale pamiętam tylko, że obudziłam się zlana potem, (w tym samym czasie moja mama walczyła o życie)

Parę dni temu śnił mi się znowu ten sam gość i że byłam na dworze było ciemno tylko latarnie świeciły a w jednym z okien zauważyłam dwie postacie -tego faceta – no i mojej babci on polewał ja benzyną a po chwili ona się w tym śnie obudziła a on zniknął, jak się później okazało moi rodzice nie umieli się jej dobudzić no i była u nas karetka.

O tych wydarzeniach dowiaduje się przeważanie na drugi dzień po śnie bo jestem daleko od rodziny. Chciałabym się dowiedzieć dlaczego tak jest? I kim jest ta postać ze snu?

autor: marycha

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany by komentować.