Zdrada

niedziela, czerwiec 19th, 2011 Brak odpowiedzi

Zdrada

Dzisiaj śniło mi się, że miałam spotkać się z moim chłopakiem. Kiedy przyjechałam na miejsce zobaczyłam, że rozmawia i dobrze bawi się z nią. Podeszłam do niego i pytam co to ma znaczyć ? Przecież byliśmy umówieni!, spojrzał się na mnie po czym parsknął śmiechem, byłam bardzo rozczarowana.miałam nadzieje, że podejdzie i wszystko mi wytłumaczy, ale niestety wolał spędzić czas z nią..stwierdziłam, że dam sobie spokój,odeszłam.

Po paru godzinach wracam z powrotem aby zobaczyć co robi. Nie mogłam uwierzyć w to, ale spotkał się z inną dziewczyną.dłużej nie mogłam tego wytrzymać przybiegłam i zaczęłam krzyczeć : co ty wyprawiasz!!, nawet nie masz pojęcia jaką wyrządzasz mi krzywdę!. umówiliśmy się a ty z jakąś szmatą spędzasz ten wieczór ? i to na dodatek już z 2 dziewczyną?!

Obecna dziewczyna spojrzała się na niego zdziwiona a jednocześnie na mnie,mówię : co tak się parzysz!.a mój chłopak: weź się uspokój jak ty do niej mówisz!, po czym ją pocałował. A ja do niego: no pewnie to ty jeszcze ją bronisz! Czy zdajesz sobie sprawę co robisz . kocham cię a ty po prostu masz to gdzieś.on odparł, że już mnie nie kocha, że zakochał się w niej.płakałam przy nim widział w jakim jestem stanie ale nic z tym nie robił.byłam tak załamana, że nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić po prostu mój świat się zawalił. Znajomi widząc mnie w takim stanie zaczęli mnie pocieszać . nie mogli uwierzyć,że coś takiego między nami się stało. Przecież byliśmy tacy szczęśliwi. Dzwoniłam do niego, szukałam go ale nie kwapił się do rozmowy po prostu mnie unikał. Czułam się na prawdę podle.

Był to mój najgorszy sen w życiu. Wstałam i zaczęłam płakać i w tym czasie napisałam do niego sms (Kocham Cię. On odpisał ja ciebie też) kamień spadł mi z serca, bo wiem, że to tylko zły sen. Nie wyobrażam sobie tego w przyszłości bo bardzo kocham patryka i nie umiałabym bez niego żyć.

autor: znaczenie-snow.net

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany by komentować.